APIE MUS:

Mūsų istorija prasidėjo prieš 5 metus.  Po ilgos pertraukos supratau, kad noriu sugrįžti į savo mylimą veiklą ir sukurti ypatingą grožio saloną, kuriame klientai jaustųsi lyg namuose, kur būtų daug gerų emocijų.

Mūsų komandoje dirba meistrai, kurie puikiai išmano savo darbą. Mes vertiname kiekvieno kliento pageidavimus, norus ir nuoširdžiai norime, kad mūsų klientai gerai jaustųsi ir gražiai atrodytų kiekvieną dieną.

Mūsų „Grožio studija OK“ dirba jau 5 metus ir vis pasipildo naujais šeimos nariais. Mes augame kartu su Jumis ir esame labai Jums už tai dėkingi.

Jūsų teigiamos emocijos ir šypsenos mums įkvepiantis motyvas tobulėti ir dirbti kartu.

Mes išlydime tik su gera emocija, todėl čia galite atsipalaiduoti ir mėgautis.

Ačiū Jums, kad pasitikite mumis, taip mes galime nesustoti ir tobulėti kartu.

Olga Macioniene
Olga Macioniene

Olga

"Grožio studijos OK" įkūrėja - koloristė, plaukų stilistė

Mano darbo patirtis grožio srityje daugiau kaip 10 metų. Jau vaikystėje svajojau apie kirpėjos specialybę todėl džiaugiuosi pasirinkusi šį kelią, kuriame dabar esu.

Kiekviena diena darbe man yra, kaip nauja galimybė kurti ir dalintis savo idėjomis su Jumis. Džiaugiuosi galėdama prisiliesti prie Jūsų plaukų. Matydama plačias Jūsų šypsenas po mano atlikto darbo suprantu, kad tai yra man didžiausias nuopelnas. Jūs esate mano įkvėpimas, kuris verčia tobulėti kiekvieną dieną.

Kotryna plaukų priauginimo meistrė
Kotryna plaukų priauginimo meistrė

Kotryna

Plaukų stilistė - plaukų  priauginimo meistrė

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią specialybę, nes apie ją svajojau nuo pat vaikystės. Šios specialybės nepavadinčiau darbu, tai mano hobis ir aistra. Šioje specialybėje toliau tobulėju ir domiuosi naujovėmis, įvairiomis technikomis ir tendencijomis.

Ilgi ir gražūs plaukai dažnos moters svajonė, džiaugiuosi, kad šią svajonę galiu paversti realybe.

Po plaukų priauginimo kardinaliai pasikeičia ne tik moters išvaizda, bet ir visas jos pasaulis. Plaukai tampa tankesni, taip pat pabrėžiamos kirpimo linijos. Todėl merginos, moterys, kurios prisiaugina plaukus jaučiasi patrauklesnės ir labiau pasitikinčios savimi.

Lilija plaukų dažymo meistrė
Lilija plaukų dažymo meistrė

Lilija

Plaukų stilistė - kirpimų meistrė

Džiaugiuosi jau 20 metų dirbanti moterų plaukų koloriste ir kirpėja. Per tiek metų darbo jaučiuosi įgijusi daug patirties, bet kiekvieną dieną stengiuosi vis labiau tobulėti, kad galėčiau pasiekti, kuo geresnius rezultatus ir taip nudžiuginti savo mylimas klientes.

Mane visada žavėjo grožis, todėl jaučiuosi labai laiminga pasirinkusi būtent kirpėjos specialybę. Tai darbas, kuris man padeda augti, kaip asmenybei, čia galiu pasikrauti geromis emocijomis, nes tik Jūs verčiate jaustis ypatingai ir nesustoti savo mylimoje veikloje.

Inesa šukuosenų meistrė
Inesa šukuosenų meistrė

Inesa

Plaukų stilistė - šukuosenų meistrė

Nuo pat mažų dienų svajojau apie plaukų stilistės darbą, labai myliu savo darbą, todėl jį atlieku su meile, kruopščiai ir skiriu visą dėmesį klientui, siekdama geriausių rezultatų. Darbe dalinuosi su Jumis patarimais, kaip teisingai prižiūrėti plaukus, kokias naudoti tinkamas kosmetines priemones, norint pasiekti geresnių rezultatų.

Atliekant įvairias šukuosenas, plaukų dažymus stengiuosi pabrėžti natūralų Jūsų grožį ir eleganciją. Džiaugiuosi, kad klientų ratas vis labiau plečiasi ir kasdien galiu kurti ir tobulėti.

Viktorija plaukų dažymo ir atstatymo meistrė
Viktorija plaukų dažymo ir atstatymo meistrė

Viktorija

Plaukų stilistė - plaukų dažymo ir atstatymo meistrė

Kirpėjo profesija mano gyvenime atsirado gan neseniai. Tai visuomet labai traukė ir domino, todėl nusprendžiau įstoti mokintis šio amato. Man ši profesija, tai be galo intriguojanti ir kiekvieną kartą vis kitokia kelionė.

Ši veikla, man ne tik plaukų tvarkymas ar spalvų kontrastai, čia taip pat turi būti geras psichologas, mokėti palaikyti pokalbius įvairiomis temomis, o tai man puikiai sekasi ir tai labai mėgstu daryti. Bendravimas - mano ,,varikliukas”.

Kaip meistrė, išsiskiriu individualiu požiūriu į kiekvieną klientą. Didžiausią malonumą man teikia koloristika, šukuosenų kūrimas, plaukų priežiūra, bei jų atstatymas.

Labiausiai man patinka laimingi žmonės, o dar labiau, žinojimas, jog prie jų šypsenos prisidėjai ir tu. Klientams stengiuosi perteikti tik pačias geriausias emocijas!

Lora kosmetologė
Lora kosmetologė

Lora

Kosmetologė

Esu Lora – kosmetologė turinti medicininį išsilavinimą.

Džiaugiuosi jau daugiau nei 18 metų dirbdama šioje srityje. Turiu sukaupusi didelę patirtį, kas man padeda greitai ir efektyviai pasiekti norimų rezultatų!

Turiu kosmetologės laipsnį, nuolatos semiuosi žinių ir lankau kursus pas geriausius profesionalus šioje srityje, nuolat tobulinuosi ir tobulinu savo teikiamas procedūras.

Visoms procedūroms naudoju per daug metų atsirinktas ir patikrintas bioceptikos kosmetines priemones – „Natinuel“, „Oxygen“, „Collagene 3D Medical“.

Esu laiminga pasirinkusi kosmetologės darbą, nes jaučiu prisidedanti prie moters pasitikėjimo savimi!

Mano tikslas – graži, išpuoselėta Jūsų oda.

Viktorija Manikiūro ir pedikiūro meistrė
Viktorija Manikiūro ir pedikiūro meistrė

Viktorija

Manikiūro ir pedikiūro meistrė

Esu Viktorija, jau daugiau nei 5 metus darbuojuosi kaip manikiūro bei pedikiūro meistrė. Esu kruopšti ir atsakinga. Labai stengiuosi, kad Jūsų pėdų ir rankų nagai būtų gražūs ir tvarkingi visais metų laikais.

Nuolat tobulėju ir stengiuosi pasiūlyti savo klientams tik geriausias procedūras ir kosmetines priemones. Galite būti užtikrintos, aš Jūsų nagučiais pasirūpinsiu nepriekaištingai.

Draugaukime

Grožio studija OK
Grožio studija OK