Sveiki, esu plaukų koloristikos meistrė Olga – inovatyvių plaukų dažymo technikų kūrėja, plaukų priežiūros ekspertė, koloristikos kursų profesionaliems kirpėjams autorė ir lektorė.
Plaukų koloristika visada buvo toji sritis, kuriai neskaičiuodama darbo valandų atsiduodavau visiškai. Tai – mano darbas, hobis, laisvalaikis, mano aistra ir gyvenimo kryptis.
Sukauptomis ekspertinėmis plaukų priežiūros ir koloristikos žiniomis dalijuosi su pradedančiais plaukų priežiūros specialistais ir patyrusiais meistrais ilgiau nei ketverius metus. Itin džiugina kolegų atsiliepimai, kad gebu aiškiai ir informatyviai perteikti žinias. Tai mane skatina tobulėti ir dar labiau gilintis į mylimą plaukų koloristikos sferą. Siekiu dalytis atradimais su kitais plaukų priežiūros meistrais ir visais, kurie nori išmokti kuo profesionaliau dažyti plaukus. Plaukų kolorostika – sritis, kurioje galiu geriausiai realizuoti savo gebėjimus, talentus ir įgūdžius.

Olga koloristikos meistre
Olga koloristikos meistre

Koloristikos kursai:


Koloristikos kursai:

Plaukų priežiūros profesionalams – grožio salonams ir individualiai dirbantiems plaukų koloristikos meistrams vedu profesijos tobulinimo mokymus – plaukų koloristikos kursus. Koloristikos kursai – tai autoriniai mokymai, paremti penkiolikos metų darbo patirtimi, mano kurtomis autentiškomis plaukų dažymo technikomis, profesinėmis paslaptimis ir įžvalgomis. Savo ekspertinėmis žiniomis dalytis su kolegomis nusprendžiau ne vien dėl to, kad man patinka mokyti, bet ir dėl kur kas svaresnių priežasčių. Gyvename pasaulyje, kuriame mus supa labai daug informacijos – tiek naudingos, tiek ir „tuščios“, kartais mus, koloristus, net klaidinančios. Kiekvieną dieną mums pristatoma begalė kosmetikos prekių ženklų, „pačių geriausių“ įvairių plaukų dažymo būdų. Puikiai žinau, ką patiria pradedantieji koloristai, koks prieštaringos informacijos kiekis šmėžuoja akyse vos tik pradėjus profesionaliai gilintis į plaukų koloristikos sritį. Kaip atsirinkti, kur tiesa, o kur – mitas? Ar apskritai aš galiu pasiekti gerų rezultatų? Šiuos klausimus iš pradedančiųjų (o kartais ir iš patyrusių) specialistų girdžiu nuolat. Visi atsakymai slypi mažuose, bet svarbiuose, esminiuose dalykuose – specifinėse žiniose, patikrintose laiko ir praktinės patirties, kuriomis ir dalijuosi su mano vedamų kolorostikos kursų mokiniais.

Koloristikos kursai skirti jau įgijusiems kirpėjo profesinį išsilavinimą.

Koloristikos kursų metu gausite atsakymus šiuos ir daugybę kitų jus dominančių klausimų:

Kas yra koloristas?
Kaip tampama koloristu?
Kokios savybės padeda tapti geru koloristu?
Ką privaloma žinoti prieš pradedant dirbti su plaukų spalvomis?
Kokia yra spalvų reikšmė ir psichologinis jų poveikis?
Ką plaukų spalva pasako apie žmogų?
Kodėl koloristika yra nišinė sfera, o ne „viskas viename“?
Kaip nebijoti improvizuoti spalvomis ir kurti?
Kaip pasitikėti savimi?
Kokios klaidos yra šiurkščios, kaip jų nedaryti?
Kaip pamatyti spalvą?

Tai tik dalis temų ir dažniausiai užduodamų klausimų, kuriuos nagrinėjame mokymų metu.

Koloristika – tai kūryba, dinamiška, nuolatinio augimo ir atsidavimo reikalaujanti grožio sritis.

Nuoširdžiai kviečiu mokytis ir tobulėti kartu!